Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego
w sali Sejmu Śląskiego
26 lutego 2026 roku przewodnicy turystyczni z województwa śląskiego spotkali się w Sali Sejmu Śląskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego
W trakcie pięknej uroczystości kol. Jacek Bar został uhonorowany odznaką
"150-lecia Zorganizowanego Przewodnictwa Polskiego"
.Gratulujemy!



