A A A

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego
w sali Sejmu Śląskiego



26 lutego 2026 roku przewodnicy turystyczni z województwa śląskiego spotkali się w Sali Sejmu Śląskiego z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego

W spotkaniu z ramienia naszego koła uczestniczyli kol. Jacek Bar i kol. Zdzisław Matyja.
W trakcie pięknej uroczystości kol. Jacek Bar został uhonorowany odznaką
"150-lecia Zorganizowanego Przewodnictwa Polskiego"
.
Gratulujemy!
 
Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.wykop.plwww.dodajdo.com